ATAKÖY PSİKOLOG

Değişim Terapi Psikolojik Danışmanlık ile Her Yaşa Psikolojik Destek

Ataköy psikolog denildiği zaman insanların ilk aklına gelen firmalar arasında yer alan Değişim Psikolojik Danışmanlık olarak, insanların yaşadıkları stresli dönemi atlatmaları için onlara yardımcı oluyoruz. İlişkilerde modern çağdan kaynaklı olarak sık yaşanan problemler bizimle birlikte, sağlıklı bir şekilde çözüm bulmuş oluyor.

İş yerinde yaşanılan mobbing, ergen çocukların sosyal medyada maruz kaldıkları içerikler, kaygı problemleri, sosyal ortamlarda bulunmaktan kaçınmak gibi durumlar ne yazık ki çok sık karşımıza çıkmaktadır. Değişim Terapi olarak bu problemlerden kurtulacağınıza dair size garanti veriyoruz.

Modern Çağ İnsanların Psikolojik Destek Almalarını Zorunlu Kılmaktadır

Ataköy psikologları arasında bulunduğu sektörde lider olarak anılan Değişim Terapi Danışmanlık, artık neredeyse yeme içme kadar önemli bir hal alan problemlerin çözümü için hizmet veriyor. Değişim Terapi ilk ofisini 2009 senesinde, Anadolu Yakası’nın önemli merkezlerinden Ataşehir’de ofisini açmıştır. Daha sonra, Bakırköy’ün İncirli Caddesi de Değişim Terapi’nin ikinci adresi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Değişim Terapi Psikolojik Danışmanlık’ta Bizi Hangi Hizmetler Bekliyor?

Psikolojik danışmanlık hizmeti almak için Ataköy hastanesi psikologları arasından seçim yapabileceğiniz gibi, Değişim Terapi’yi de tercih ederek, zaten zengin bir hizmet ekibinden faydalanmanız mümkün. Değişim Terapi’yi tercih etmeniz halinde sizi bir çok farklı hizmet bekliyor olacak:

  • Çocuk terapisi
  • Ergen terapisi
  • Çift terapisi (ilişki, evlilik)
  • Oyun terapisi
  • Özel eğitim ve çok daha fazlası problemlerinizi çözmek için var.

Bu konularda ne yazık ki bireysel çabalar sonuç vermediğinden profesyonel bir ekipten destek alınmasında fayda vardır. Tedavi ne kadar ertelenirse, iyileşme de o denli gecikmiş olur. Bu nedenle erkenden tedaviye başlanması önemlidir.

Değişim Terapi Psikolojik Danışmanlık’ta Bütün Problemlerin Çözümü Var

Ataköy klinik psikolog arayanlar, Değişim Terapi Psikolojik Danışmanlık’ı tercih ediyorlar. Uzman Psikolog Ayşe Yanık ve eğitimli ekibi, her zaman sizlerin yanında olduğunu hissettiren tedavi yaklaşımları ile problemlerinize noktayı koyuyor. Siz de üstesinden gelemediğiniz bütün problemlerin çözümü için Ataköy psikolog denildiğinde akla gelen Değişim Terapi Danışmanlığı tercih edin!