TUZLA PSİKOLOG

Uzman Psikolog Ayşe Yanık ve Ekibi ile Problemlerinize Elveda Deyin

Tuzla psikologları arasında en iyilerinden bir tanesi olan Değişim Terapi sizleri modern yaşamın problemlerinden kurtarıyor. Modern yaşam her geçen gün daha fazla insanın kendini daha fazla stresli ve yorgun hissetmesine neden oluyor. Stres bütün psikolojik problemlerin kaynağıdır:

  • Depresyon
  • Kaygı bozukluğu
  • Yeme bozukluğu
  • Sosyal fobi
  • Depresyon
  • Şiddete eğilim
  • Öfke problemi stresten kaynaklanan bazı problemlerdendir.

Değişim Terapi yukarıda sayılan problemlere ve çok daha fazlasına çözüm olmak için var.

Hamilelik Döneminde Kadınlar Psikolojik Destek Almalıdır

Tuzla psikolog denildiği zaman akla ilk gelen Tuzla psikolog Değişim Terapi ile hamilelik dönemindeki kadınlar aradıkları psikolojik desteği bulacaklar. Değişim Terapi’nin amacı, hamilelik döneminde artan stres hormonlarını kontrol altına almaktır. Vücut bu dönemde hormonsal olarak bir çok değişime uğrar. Bu değişimlere ayak uydurmak isteyen vücut zorlanabilir. Bu durum kadınlarda psikolojik problemlerin görülmesine neden olur.

Değişim Terapi ile Ailenizdeki Problemleri Çözmeye Ne Dersiniz?

Tuzla psikologlarından bulunduğu sektörün en iyilerinden bir tanesi olarak gösterilen Değişim Terapi, yalnızca sizin değil, aynı zamanda ailenizin de problemlerini çözüyor. Ne yazık ki aile içinde iletişimsizlikler, konuşulmayan konular ve daha bir çok neden, problemlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu durum aile bağlarını zayıflatarak ilişkilerin problemli bir hale gelmesine zemin hazırlar. Bu durumdan kurtulmak için insanlar birbirine Tuzla psikolog tavsiyesi istemektedirler. Değişim Terapi verilen en iyi tavsiyedir.

Değişim Terapi ile Sorunlarınızdan Sonsuza Kadar Kurtulmanız Mümkün

Değişim Terapi, kurulmuş olduğu 2009 senesinden beri insanları problemlerinden kurtarmak ve onları sağlıklı bir kafa yapısına, duygu durumuna ulaştırmak için var. Kalabalık şehirlerin trafiği, insanlar arasındaki ilişkilerin laçkalaşması, iş hayatının vermiş olduğu stres ve diğer nedenler insanların sorun yaşamasının başlıca kaynağıdır. Bu problemlerden uzaklaşmak çoğu zaman mümkün olmaz. Böyle bir durumda profesyonel destek yerinde olur. Siz de Tuzla psikologları arasından en iyisi olarak gösterilen Değişim Terapi ile tedaviye başlayın, problemlerinizden etkili şekilde kurtulun!