Lisans Tezi Danışmanlığı

Lisans Tezi Nedir?

Her üniversite; herhangi bir lisans programını tamamlayan öğrencilerinden mezun olabilmeleri için, Lisans tezi olarak  akademik bir çalışma talep eder. Lisans tezi çalışmasında, yeni bir ürün ortaya koymaktan daha ziyade; öğrenciden çalışma konusu ile ilgili mevcut bilgilerin doğru bir şekilde bir araya getirebilmesi istenmektedir. En az dört yıl süren bir lisans eğitiminin tamamlanması ve mezuniyet için gerekli olan lisans bitirme tezi, üniversiteler açısından son derece önem arz etmektedir. Öğrencilerin bu son aşamada; geçen uzun ve zorlu eğitim sürecinin yorgunluğu, vakit ayıramama; tez konularının geniş alana yayılması ve bilgilerin sentezlenme aşamasının yıpratıcılığı  gibi zorluklar yaşadığı görülmektedir. Lisans tezi bitirme sürecini, alanında uzman akademisyenlerin desteği ile birlikte aşabileceğimizden emin olabilirsiniz. Lisans tez yazım çalışmaları ortalama 45 ile 60 sayfa aralığından oluşan 4 yıllık üniversite bitirme tezi olarak adlandırılmaktadır.

Lisans Bitirme Tezleri eğitim süreleri 4 yıl olan üniversitelerin  eğitim sürecinin son senesinde yapılması gereken tez çalışmalarıdır. Üniversitelerinizdeki danışmanlarınız tarafından belirlenen konular üzerinden tez yazım kılavuzunuza göre tezleriniz büyük bir titizlik ve özveri ile hazırlanmaktadır. Lisans bitirme tezleri genellikle ortalama 45-60 sayfa aralığında olmaktadır. Bu çalışmalarda çoğu zaman analiz uygulaması istenmeyip tamamen literatüre dayalı çalışmalar istenmektedir.

Her konu başlığı altında yapılacak  lisans bitirme tez danışmanlığı için kurumumuza başvurabilirsiniz.

Lisans Tezi ile ilgili danışmanlık hizmeti almak için  “Talep Formunu”   doldurup bize iletmenizle eşzamanlı olarak ilgili uzman ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

[]
1 Step 1
Talep Formu
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right