KURTKÖY PSİKOLOG

Uzman Psikolog Ayşe Yanık ve Ekibi ile Psikolojik Danışmanlık

Kurtköy psikologları arasında yer alan, etkin hizmeti ve profesyonel hizmet kadrosu ile adından sık söz ettiren Değişim Terapi, sizleri problemlerinizden kurtarmak için hizmet veriyor. Modern yaşam ne yazık ki insanların kendilerini her geçen gün daha fazla stresli hissetmesine ve ruhsal anlamda problemler yaşamasına neden olmaktadır. Stresten kaynaklı olarak ortaya;

  • Yeme bozukluğu
  • Depresyon
  • Kaygı bozukluğu
  • İntihar eğilimi
  • Şiddet
  • Öfke kontrolünün sağlanamaması gibi problemler çıkmaktadır.

Değişim Terapi işte tam da bu noktada devreye girer ve insanların sağlıklı duygu durumuna gelmesine yardımcı olur.

Değişim Terapi ile Sizi İyileştirecek Değişimi Yaşamaya Ne Dersiniz?

Kurtköy psikolog denildiği zaman ilk önce insanların aklına etik anlayışı, hizmet kalitesi, kaliteli ekibi ile Değişim Terapi geliyor. İnsanlar doğumundan ölüm sürecine kadar bir çok olayla karşılaşmaktadır. Bu olaylar hepsi ne yazık ki olumlu tecrübeler olmaz. Olumsuz olaylar insanların psikolojik anlamda zarar görmesine neden olabilir. Bu durumun uzun sürmesi, strese devamlı maruz kalmak, olayın şiddetinin yoğun olması, insanları depresyona hatta intihara kadar sürükleyebilmektedir. Böyle bir durumda insanlar iyileşmek için bireysel önlemler alsalar da, bu yöntemler çoğu zaman işe yaramaz. Bu nedenle profesyonel yardım almak şarttır.

Anne ve Baba Eğitimi ile Değişim Terapisini Keşif Ettiniz mi?

Pendik kurtköy psikolog arasında insanların en çok tercih ettiği firmalardan olan Değişim Terapi ile alacağınız hizmet yelpazesi oldukça geniştir. Anne ve Baba eğitimi bu hizmetler arasından en çok tercih edilenler arasında yer alır. Bu eğitim sayesinde anne ve babanın çocuğa karşı görev ve sorumlulukları net bir şekilde ortaya konmuş olur. Bu da topluma sağlıklı bir insan kazandırmak anlamına gelir.

Değişim Terapi ile Sorunlarınızdan Kurtulmanız Mümkün

İstanbul kurtköy psikologlarının da önerdiği Değişim terapi sayesinde, probleminizin ne olduğunun bir önemi yok. Burada her probleme çözüm var. Siz de Kurtköy psikologlarının en iyisi Değişim Terapi ile sorunlarınızdan kurtulmak için bizimle iletişime geçin!