Kartal Psikolog

Psikolojik Danışmanlık Temel İhtiyaçlardan Bir Tanesidir

Kartal psikolog denildiği zaman akla ilk olarak gelen firmalardan bir tanesi olan Değişim Terapi ile problemlerinizden kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz? Kendinizi stresli mi hissediyorsunuz? Hayatınızın kontrolünün elinizden kaçtığını mı düşünüyorsunuz? Sürekli mutsuz musunuz? O halde sorunlarınıza bir çözüm bulmanızın vakti geldi. Değişim Terapi bunun için var. Bilimsel yöntemle desteklenen yöntemler, gözlemler, gerekli görülmesi halinde psikiyatrik destekler, uzman hizmet kadrosu, etik hizmet anlayışı ve çok daha fazlası Değişim Terapi’de sizleri bekliyor.

Değişim Terapi ile Anne ve Baba Eğitimi Almak İster Misiniz?

Kartal psikologları arasında bulunduğu sektörde en iyi hizmeti vermesi ile bilinen Değişim Terapi, ailelere özel olarak Anne ve Baba eğitimi vermektedir. Bu eğitim sayesinde çocuğun kişiliği daha sağlam olur, bebeklerin gelişimi sağlıklı bir şekilde tamamlanır, anne ve babalar çocuklarına nasıl davranmaları gerektiği konusunda doğru ve gerekli bilgilerin tümüne sahip olmuş olurlar. Değişim Terapi ile siz de çocuklarınız ile sevgiyle iletişim kurabilirsiniz. Biricik minikleri yönlendirirken onların ihtiyacı olan şefkati onlara verebilirsiniz.

Değişim Terapi Sizleri Modern Hayatın Problemlerinden Kurtaracak

Kartal psikologlarından kurulduğunda kısa süre sonra insanlar tarafından en çok aranılan firmalar arasında yerini alan Değişim Terapi, modern hayatın insanlara yüklemiş olduğu stresten onları kurtarıyor. Stres bütün psikolojik rahatsızlıkların başında yer alıyor. Stres kaynaklı insanlar;

  • Kaygı bozukluğu
  • Yeme bozukluğu
  • Depresyon
  • Şiddete eğilim
  • Öfke kontrolü problemi başta olmak üzere çeşitli problemler ile boğuşmak zorunda kalıyorlar.

Kartal psikolog tavsiyesine uyarak siz de Değişim Terapi’ye gelin, bu problemlerden kurtulun.

Hamile Kadınların Psikolojik Destek Alması Şarttır

Hamilelik dönemi bir kadının yaşayacağı en önemli dönemlerden bir tanesidir. Bu dönemde vücut bir çok değişimi geçirir. Bu değişimlere kadınların tümü olumlu tepki vermez. Ruhsal bozukluklar görülebilir. Çocuğun gelişimi, annenin sağlığı açısından terapi desteği alınması şarttır. Siz de Kartal psikologları arasında en iyilerinden olan Değişim Terapi ile iletişime geçin, hamilelik dönemini sorunsuz bir şekilde geçirin!