İntihal Oranı Tespit ve Düşürme

İntihal, başkalarına ait olan eserlerden belli bölümleri alıp kendisinin gibi gösterme veya başkalarının konusunu benimseyip uygun olmayan bir şekilde kullanma olarak tanımlanmaktadır. Kişinin intihale başvurmasının birçok sebebi olabilir; elde yeterli zamanın olmaması, yapılan çalışmayla ilgili bilgi eksikliği, daha önce denenip yakalanmamış olması, kişi ve danışmanı arasında yeterli iletişimin mevcut olmaması ve kişinin yaptığının intihal olduğunun farkında olmaması intihale neden olabilecek sebepler arasındadır.

İntihal Oranı Tespit ve Düşürme Nasıl Yapılır?

  Artık günümüzde yapılan her seviyedeki akademik çalışmada intihal oranına çok dikkat edilmekte ve mevcut programlarla (Turnitin, IThentıcate vs.) intihal oranının tespiti yapılabilmektedir. Bilerek veya bilmeyerek intihal oranına dikkat edilmeden hazırlanan akademik çalışmalar kişilere büyük oranda zaman ve emek kaybı yaşatmaktadır. İntihal oranı tespit programları, ücretleri yüksek olduğundan genelde kurumsal olarak üniversiteler tarafından satın alınmakta ve akademisyenler tarafından kullanılabilmektedir. 

Açıklamalar

  Bu rapor çalışmaların özgün olarak hazırlanıp hazırlanmadığını tespit etmektedir. İntihal olarak tespit edilen yerler, değiştirilerek intihal ortadan kaldırılabilir. İntihal oranının düşürülmesi konusunda size bu hizmeti vermekteyiz.

Aynı çalışmanın ikinci intihal raporu indirimli olarak uygulanmaktadır.

50.000 sözcükten sonra her 10.000 sözcük için ilave ücret eklenmektedir.

  İntihal Oranı Tespit ve Düşürme ile ilgili olarak siz de kaliteli,  güvenilir, profesyonel ve hızlı akademik danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız sitemizde yer alan  “Talep Formunu” doldurup bize iletmeniz yeterli olacaktır. Talebiniz bize ulaştıktan sonra uzman ekibimiz tarafından değerlendirilecek ve en uygun çözüm önerileri ile kısa sürede size dönüş sağlanacaktır.

[]
1 Step 1
Talep Formu
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right