KURUMSAL DANIŞMANLIK

Psikiyatri
PSİKİYATRİ
25 Mart 2019
Özel Eğitim
ÖZEL EĞİTİM
25 Mart 2019

KURUMSAL DANIŞMANLIK

Kurumsal Danışmanlık

Kurumsal terapiler ile  danışan terapistle grup seansa girer. Bu terapide danışanlar ve terapistin beraber çözebileceği problemler için başvurulan temel yöntemlerden biridir.

Kurumsal Terapiler

ABD’deki EAPA verilerine göre, kişisel sorunların işe yansımasının Amerikan şirketlerine yıllık maliyeti 150 milyar $ üzerinde. Çünkü kişisel sorunların işe yansıması, verimliliği azaltıyor. Bu yansıma kendini en çok moralsizlik, işe devamsızlık, düşük iş kalitesi, çalışanlar arasında anlaşmazlık ve çatışmalar olarak gösteriyor. Depresyon, işyerinde verimlilik kaybının bir numaralı nedeni. Araştırmalar,çalışanların % 5 depresyonda olduğunu, bunun işverene maliyetinin çalışan başına yıllık 3 bin$ olduğunu gösteriyor. ABD’de her gün bir milyon çalışan, stres ve strese bağlı nedenlerle devamsızlık yapıyor. ABD’de, Fortune 500’deki fazla firma 25.000’in üzerinde şirket, çalışana destek programlarını uyguluyor. Sizlerde verimliliğinizi artırmak için kurumsal terapiler ve destekler almanız tavsiye edilir.

kurumsal terapiler kurumsal danışmanlık istanbul ataşehir tavsiye çözüm

Kurumsal Terapiler
Kurumsal terapi için uzman psikolog ekibimizle iletişime geçiniz.
Bireysel psikoterapi, daha olgun ve uygun bir ruhsal denge sağlamak amacı doğrultusunda zihinsel ve duygusal bozukluk gösteren hastalarla düşünce ve duygu alışverişi kurularak yürütülen bir tedavi bilim ve sanatıdır. Psikiyatristler, Klinik Psikologlar, Psikolojik Danışmanlar ve Sosyal Hizmet Uzmanları psikoterapi yaparlar. Çok genel bir başlık altında söylemek gerekirse, duygusal çatışmaları çözümleyen, bu çatışmalardan doğan kaygı ve gerginlikleri, çökkünlükleri azaltan, ruhsal uyum düzeyini artıran, kişilerarası ilişkileri daha olgunlaştıran tüm teknik ve yöntemlere beraber kurumsal danışmanlıklarda kullanılır.

Kurumsal Terapiler Danışmanlık ve Eğitimler
Tel: 0 216 548 11 12